ЕКСКУРСІЯ ДО МІСТА ЧИГИРИН

Цілий день на канікулах без комп’ютера та Інтернета. Думаєте – це фантастика? Ні, коли ти маєш можливість пізнати щось нове та побачити це на власні очі.

2 квітня мені та моїм друзям випав шанс оглянути козацький край Чигиринщини. Завдяки цікавим та пізнавальним історіям нашого гіда Анатолія Мефодієвича ми дізналися про легенди та особливості цього краю.

В першу чергу ми пішли до музею Богдана Хмельницького. Де нам розповіли про наших предків – славних козаків, життя яких пізнавали по археологічним знахідкам. І головне ми дізналися про життя Богдана Хмельницького, про його одруження та захоплення. Найбільше мені запам’яталося з музею те, що Богдан Хмельницький був не лише високо освіченою людиною, блискучим дипломатом і успішним воєначальником, але і добрим сім’янином. Він мав семеро дітей: 2 сини та 5 доньок. Після музею ми направилися на Замкову гору, де розташований пам’ятник Богдану Хмельницькому. З вершини Замкової гори можна оглянути весь Чигирин. На Замковій горі гід розповів нам про особливості та значення цієї гори для міста в різні часи.

Згодом ми побували в таких місцях як: Історичний музей в Суботові, садиба Богдана Хмельницького, Іллінська церква, монастир святої Мотрони, та дуб Максима Залізняка в Холодному Яру. Всі ці місця по різному особливі, щоб зрозуміти всі ці враження потрібно самому все побачити тому, що враження неможливо передати словами. Але найбільше мені запам’яталась джерельна вода яку ми змогли спробувати по дорозі в Холодний Яр з трьох криниць.

Ця подорож запам’ятається мені назавжди. Але вона не відбулася б без наших любих вчителів. Тому я дуже дякую їм за самовіддану працю і хочу щоб кожен побачив всі ці місця на власні очі.

Коваленко Анна, учениця 7 класу Богодухівського НВК.

/Files/images/IMG_20190407_193005_230.jpg

/Files/images/IMG_20190407_193013_126.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 591

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.